Lektura diabetyka

www.glukusie.pl

 

Zapraszamy Państwa z Waszymi pociechami do naszych Placówek:
Publicznego Przedszkola „ Glukusie” oraz Niepublicznego Żłobka „Glukusie.


Zapewniamy przyjazną atmosferę, bezpieczne otoczenie i wspaniały catering, który przygotowuje zawsze świeże i zdrowe posiłki, uwzględniając potrzeby dzieci z alergiami jak również najmłodszych.
Pod bacznym okiem wykwalifikowanej kadry dzieci chętnie uczestniczą w zajęciach i zabawach. Przedszkole jest objęte opieką i nadzorem Ministerstwa Edukacji Narodowej, realizując nową podstawę programową określoną rozporządzeniem MEN gwarantującą właściwe przygotowanie dzieci do szkół. Podstawa programowa w Przedszkolu została wzbogacona o dodatkowe zajęcia języka angielskiego dla wszystkich grup wiekowych, zajęcia grupowe z logopedą, zajęcia integracyjne z psychologiem jak i edukację zdrowotną z ratownikiem medycznym.
Nad zdrowiem i bezpieczeństwem dzieci czuwają pielęgniarka oraz ratownik medyczny. Personel naszych Placówek posiada kwalifikacje umożliwiające opiekowanie się dziećmi z cukrzycą a wsparcia udzielają Certyfikowani Edukatorzy Diabetologiczni stale obecni na terenie Placówek.
Nasz Żłobek korzysta z dofinansowania z rządowego Programu „Maluch” oraz ze wsparcia Gminy Miejskiej Kraków co przekłada się na konkurencyjne ceny.
W naszych Placówkach szczególną troską otaczamy rodziny wielodzietne, które mogą liczyć na zniżki z tytułu posiadania Karty Dużej Rodziny.
W ramach Centrum Edukacji „Glukusie” organizujemy wiele zajęć dodatkowych umożliwiających wszechstronny rozwój dzieci. Oferujemy również zajęcia dla Rodziców dzieci z Przedszkola i Żłobka jak i okolicznych mieszkańców. Organizujemy przyjęcia urodzinowe oraz udostępniamy sale na inne imprezy rodzinne.

Zapraszamy
od poniedziałku do piątku od godziny 7:00 do 17:00 przez cały rok kalendarzowy.


 

Orzeczenie o niepełnosprawności