Lektura diabetyka

Glukomi

Co to jest Glukomi?

Glukomi to serwis który wykorzystuje powszechne udogodnienia technologiczne aby polepszyć życie chorego na cukrzycę. Glukomi to elektroniczny dzienniczek samokontroli, który co tydzień opisuje i ocenia Twoją chorobę.

Używanie serwisu wymaga od nas minimum wysiłku - wystarczy poświęcić kilkanaście sekund na zanotowanie pomiaru cukru we krwi, dawki insuliny lub posiłku, używając do tego superszybkiego programu zainstalowanego na telefonie komórkowym.

Na podstawie zebranych pomiarów Glukomi wysyła na Twoją skrzynkę email cotygodniowy raport o Twojej chorobie. Bieżące przeglądanie raportów zwiększa świadomość stanu własnej cukrzycy - oraz motywuje do lepszej samokontroli.

Użytkownik Glukomi nie potrzebuje nawet pamiętać o tym żeby raz na tydzień wysłać zapisane pomiary do serwera - program sam o tym przypomina! Dzięki raportom wysyłanym emailem, do serwisu chory loguje się tylko wówczas, gdy chce dokładniej przeanalizować swoją chorobę lub wydrukować raport z dłuższego okresu - na przykład przed wizytą u lekarza!

Jeżeli masz 100 spraw na głowie, ale chorujesz na cukrzycę i chcesz mieć ją pod kontrolą, wypróbuj Glukomi.
Jeżeli chore jest twoje dziecko, naucz je używać Glukomi, aby mieć lepszą kontrolę nad jego chorobą.

 

Źródło: www.glukomi.pl


 

Orzeczenie o niepełnosprawności