Autor Wątek: niskie cukry...  (Przeczytany 1636 razy)

Offline anitapa

• Moderator Globalny
  • 100% cukru w cukrze
niskie cukry...
« dnia: Październik 12, 2016, 12:52:45 »
jakiś anioł nad nami czuwał dzisiaj w nocy....może moja mama  :-[...budzik nastawiony na 00:30.... ale przez północą spadły z półki wkłady do zniczy....Kaja się obudziła i wstała, by mierzyć cukier...więc pytam stało sie coś? a ona, że źle się czuje.....na glukometrze 36!!!....nawet nie wiem jak wstałam i byłam obok niej z szklanką soku.....
Veo...Quick-set 9mm/60cm.... Humalog

Offline mania

• Moderator Globalny
  • 100% cukru w cukrze
Odp: niskie cukry...
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 12, 2016, 13:19:25 »
Anita ja w takich sytuacjach sobie myślę że.... 30lat temu niewielu w Polsce miało glukometr w domu :o a wiadomościach nie podawali non stop informacji o śmierci diabetyków. I ci ludzie przeżyli i żyją nadal to i nasze dzieci przy tych wszystkich cudach techniki też nas spokojnie przeżyją. Współczuję Ći stresu... u nas ostatnio w nocy z łóżka spadł ... pies ;)i pewnie jakby mi ktoś zmierzył czas wbiegnięcia po schodach to spokojnie bym się na olimpiadę zakwalifikowała. my niestety chyba wszystkie już jesteśmy nieźle 'rabnięte"- mam nadzieje że nikogo nie uraziłam. A co do czuwania Twojej Mamy... mój kolega ostatnio zapytał czy jestem wierząca..... ja ze raczej nie... jedynie co to "gadam" non stop z moimi nieżyjącymi babciami a on " to jesteś wierząca... przecież nie pytałem w co ":)))
paradigm 722 sure-t 6mm

Offline anitapa

• Moderator Globalny
  • 100% cukru w cukrze
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 12, 2016, 16:27:14 »
rąbnięte? to chyba mało powiedziane :0 :P w takich sytuacjach nawet nie wiemy co i jak robimy, ważne żeby dać coś słodkiego :0 lub po prostu sprawdzić czy jest ok..... jak słyszę łomot w pokoju Kai to tez wołam czy wszystko ok... a to ksiażka spadła np. a ja już myślę, ze ona upadła mając hipo....ach... dobrze, ze tutaj się rozumiemy  :) ;D

Offline pinczerka

• Pełna Słodycz
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 12, 2016, 17:03:05 »
. u nas ostatnio w nocy z łóżka spadł ... pies ;)
Uwielbiam Cię czytać! Padłam ze śmiechu!
Anitko, współczuję,bo pewnie stres był ogromny... Twój post przypomniał mi,że jednak cukrzyca to taka choroba 'od dnia do dnia',w sensie,że codziennie trzeba zaczynać od nowa i codziennie może nas coś zaskoczyć...
ja np.jak jestem we wrocku (mieszkam całe szczęście z koleżanką,która rano domnie zagląda i sprawdza, 'czy żyję'), to codziennie budzę się w nocy, nawet po kilka razy. czy mam dobry cukier przed snem czy niedobry,to i tak się budzę. to jest strasznie męczące na dłuższą metę, ale przynajmniej są zachowane pozory jakiejś kontroli wnocy, czyli wtedy, kiedy ma się niestety najmniejsząkontrolę nad swoim cukrem, swoim ciałem i w ogóle...
ale zgadzam się również z manią - kiedyś nie było glukometrów domowych i ludzie sobie radzili. teraz przy tych wszystkich cudach techniki tomożna powiedzieć, że diabetycy żyją jak pączki wmaśle w porównanie do tej prehistorii sprzedkilkudziesięci lat :D
"¯yj, z ca³ych si³, i u¶miechaj siê do ludzi, bo nie jeste¶ sam... "
Pompa Dana Diabecare R, wk³ucia Easy Release II 7mm

Offline anitapa

• Moderator Globalny
  • 100% cukru w cukrze
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 16, 2017, 07:57:19 »
Dzisiaj przed północą znowu hipo 46, po półtora godziny po dosładzaniu 147, ale rano o 7 mdłości i ból brzucha....Czy to możliwe, by złe samopoczucie tak długo się utrzymywało?

Offline mania

• Moderator Globalny
  • 100% cukru w cukrze
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 16, 2017, 08:25:10 »
Moim zdaniem jakaś infekcja (jelitówka) być może nadchodzi-stąd to hipo w nocy :(
paradigm 722 sure-t 6mm

Offline anitapa

• Moderator Globalny
  • 100% cukru w cukrze
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 26, 2017, 21:35:29 »
Masakra jakaś...W nocy 23!!!!!!!!Po podaniu 4 we urosło po godzinie na 107..….w takich sytuacjach nienawidzę cukrzycy i tych mega hipo