Autor Wątek: stały monitoring  (Przeczytany 3632 razy)

Offline Kasiach

• Super light
  • **
Odp: stały monitoring
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 25, 2016, 07:26:40 »
Jest Free Style Libre w Polsce!!!
Pompa Accu Check Combo, wkłucia Rapid D-Link 6mm

Offline ania1975

• Super light
  • **
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 20, 2016, 14:20:02 »
Witam,
mam do sprzedania 2 wkucia do ciągłego pomiaru glikemii pompy medtronic veo w cenie 250 zł/ 2szt.
Anka

Offline Malalcia

• Light
  • Windows NT 10.0 Windows NT 10.0
  • Browser:
  • Chrome 67.0.3396.87 Chrome 67.0.3396.87
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 06, 2018, 09:52:16 »
Cześć

Wieki nie zaglądałam :( Przepraszam ale chyba mam za dużo na głowie.
Ostatnio byłam z Weroniką u diabetolog i zapytała czy nie chcemy guardiana. Po początkowej fazie ekscytacji zaczęłam liczyć. Czy to faktycznie jest tak, że co 8 miesięcy on pada i trzeba kupować nowego?
Przyznam się, że już byłam gotowa kupować, ale te ponad 1000 zł co 8 miesięcy ostudziło mój zapał. Czy jest szansa, że działa dłużej czy to zależy od modelu?
Dodatkowo 2 razy podpinali córkę w CZD pod entile i mi się ten system nie podobał. Te ciągłe alarmy w szkole jak się włączały to i tak nikt nie kontrolował co się dzieje bo mnie ani męża w szkole nie było. Wtedy też córa miała wysokie cukry  i skończyło się na tym, że wyciszyliśmy alarmy.
Teraz z guardian było by inaczej bo podgląd cały czas jest na poziom cukru i zawsze łatwiej zdalnie reagować. Rozumiem, że dla kogoś kto kupował wcześniej to refundacja jest zbawieniem ale ja wcześniej nie korzystałam z tego typu systemów (no poza kilkoma librami sporadycznie) i to wciąż spora kwota.