Autor Wątek: Czy wa¿ycie to co jecie?  (Przeczytany 7532 razy)

Offline julola

• Słodki
Czy wa¿ycie to co jecie?
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 29, 2004, 10:51:24 »
Ja nawet wagi nie mama tamta z przed 14 lat ju¿ sie wyeksploatowala, a o nowej nigdy nie pomy¶la³am.

Offline yoan

• Bezcukrowy
  • *
Czy wa¿ycie to co jecie?
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 29, 2004, 18:27:56 »
u nas wa¿y siê prawie wszystko, oprócz produktów które wagê maj± na opakowaniu. mamy tylko jedn± wagê (a Piotrek czês to przebywa u nas) wiêc ci±gle zda¿a siê ¿e po ni± biegnê do siostry, bo Piotru¶ zaraz bêdzie jad³.
Ha ha albo dzwoni siostra, ¿ebym przynios³a szybciutko bo zapomnia³a zabraæ od nas...
Chyba muszê zainwestowaæ i kupiæ drug±!

:lol:
 :lol:
pozdrawiam cieplutko

Offline Raistlin

Czy wa¿ycie to co jecie?
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 01, 2004, 21:55:52 »
Ja tak jak Bik - nie licze ww ani nie waze (nigdy nie wazyelm ;))

Offline WERTY

• Bardzo Słodki
Czy wa¿ycie to co jecie?
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 01, 2004, 23:11:50 »
Ja nigdy nie wa¿y³em, ale musze chyba zacz±c, poniewa¿ poziomy mam tak rozhu¶tane jak nigdy. Jedna przemi³a osoba wyja¶ni³a mi moje w±tpliwo¶ci, wage znalaz³em. Teraz tylko wiêcej chêci i musi byæ lepiej.

Pozdrawiam:
Piotrek
Mi³o¶æ odwzajemniona :D

Ja dla Niej :D dla mnie Ona :D

Offline KAMILA

• Light
Czy wa¿ycie to co jecie?
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 02, 2004, 09:13:25 »
Na pocz±tku oczywiscie wa¿y³am wszystko, nawet kupi³am wagê specjaln± (strasznie drog±). Ale robi³am to tylko przez jakies dwa miesi±ce, a teraz mam ju¿ wagê w oczach i w tej chwili waga le¿y nieu¿ywana. Wiêc zastanówcie siê nad kupnem wagi, poniewa¿ nie jest to tani zakup, a mo¿e lepiej po¿yczyæ od kogos na jakis czas?  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
By yourself, no matter what they say!

Offline endzi

• Light
Czy wa¿ycie to co jecie?
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 01, 2005, 11:46:28 »
my zawsze wa¿ymy obiad,i jak cos dobrego zrobie czego nie je na codzien a jak jestesmy u kogos a nie mamy wagi to na oko mniej wiecej
Niech twoje ¿ycie bêdzie wykrzyknikiem, nie znakiem zapytania.;)

Offline Aga

• Bardzo Słodki
Czy wa¿ycie to co jecie?
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 01, 2005, 22:55:08 »
Ja staram siê wa¿yæ i przeliczaæ jednak wszystko co je jednak jeste¶my na wyjazdach i jadamy w resteuracjach starm siê korzystaæ z porcji wagowych podanych w karatch i na moje oko i jak na razie jest ok. Moj m±z ma natomiast wagê we w³asnym ¿o³±dku bo przewa¿nie jednak sobie nie wa¿y a io¶æ podanej insuliny i posi³ki wyrównuj± sie chyba ¿e... s± jakie¶ pyszno¶ci i s³odko.¶ci a tego raczej nie portafi sobie odmówiæ
Tylko mi³o¶æ jest wieczna i przekracza granice czasu

Offline MarzenkaH

Odp: Czy wa¿ycie to co jecie?
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 22, 2016, 12:44:43 »
Miałam w pewnym okresie mojego życia "obsesję" ważenie wszystkiego i liczenie wartości kalorycznych. Teraz tylko ważę makarony, kasze itp by nie ugotować za  dużo i nie wyrzucać...

Offline anitapa

• Moderator Globalny
  • 100% cukru w cukrze
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 22, 2016, 13:21:41 »
ale w naszym przypadku to nie obsesja tylko wymóg choroby... żeby dobrze podać dawkę insuliny musimy wiedzieć ile jest ww i wbt na talerzu:)  ważymy już 9 lat i wcale nie uważam tego za obsesję :)
Veo...Quick-set 9mm/60cm.... Humalog

Offline Komi23

• Bezcukrowy
  • *
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 24, 2018, 11:32:13 »
Nikt tutaj dawno nie pisał, więc troszkę odświeżę wątek. Wychodzę bowiem z założenia, że odchudzać należy się z rozwagą. Przede wszystkim warto dbać o to, aby przestrzegać kilku racjonalnych zasad żywieniowych. Wystarczy, że nie będziemy podjadać wieczorami, że będziemy jeść posiłki o regularnych porach. Ja na przykład dzięki takim metodom schudłam w ciągu 2 miesięcy sześć kilo.

Offline Kangoo

• Bardzo Słodki
  • słodki staż: tyle co WOŚP + kilka miechów ;-)
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 25, 2018, 11:21:05 »
zdrowe żywienie jak najbardziej, ale pewnych rzeczy się nie przeskoczy, ot geny i przemiana materii ;)
co do ważenia, ja ważę ale tylko główne składowe posiłku, np. pieczywo, ziemniaki, ryż, makaron
resztę jem na tak zwane oko ;) ewentualnie zerkam czasem na tabelkę z WW na opakowaniu jeśli takowa się tam znajduje ;)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2018, 11:23:54 wysłana przez Kangoo »

Offline mania

• Moderator Globalny
  • 100% cukru w cukrze
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 25, 2018, 14:42:22 »
My także korzystamy z tabelek i oka:). Ważymy dokładnie tak jak Kangoo skrobiową część zwłaszcza obiadu.
paradigm 722 sure-t 6mm

Offline anitapa

• Moderator Globalny
  • 100% cukru w cukrze
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 26, 2018, 16:40:21 »
my tak samo, ważymy obiad: ziemniaki, ryż, kaszę, makaron; chleb i kupne słodkości...mamy specjalny zeszyt z wpisanymi produktami i tylko spr co ile ma.... :)
choć czasami jest na oko :)
Veo...Quick-set 9mm/60cm.... Humalog