Autor Wątek: Spacery i stres...  (Przeczytany 9787 razy)

Offline Asia

• Słodki
Spacery i stres...
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 20, 2007, 18:52:04 »
Ja my¶lê, ze po prostu wiedz± ¿e jest to cos czym sie bardzo przejmujemy i pod¶wiadomie chc±c zwróciæ na siebie uwagê. Wiadomo uwagi mamusi nigdy za wiele. Na pewno nie wynika to ze z³ej woli.
Ewa kiedy¶ mia³a do¶æ konkretne hipo najwieksze chuba w swoim ¿yciu, do tego stopnia, ¿e gada³a od rzeczy, widzia³a moj± reakcjê i kilka dni pó¼niej usi³owa³a co¶ takiego na¶ladowaæ. T³umacze jej zawsze, ze potem mo¿e siê zdarzyc ¿e bêdzie potrzebowa³a pomocy, a wszyscy bêd± my¶leli ¿e siê wyg³upia... Od d³u¿szego czasu ju¿ jej siê nie zdarzy³y takie "¿arty". :)

Offline JAjola

• Słodki
Spacery i stres...
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 30, 2007, 17:42:36 »
Jak idê z synem na zakupy jest ok,jak idê z mê¿em na zakupy te¿ ok,ale jak idziemy we trójkê na zakupy to zawsze sobie obiecujê,¿e to by³ ostatni raz. :twisted:
A przy nastêpnym razie to siê zastanawiam jak to siê sta³o,¿e ja znowu zapomnia³am
jak sie koñcz± takie zakupy. :D  :D  :D
I wymy¶lam sobie od sklerotyczek i obiecuje ,¿e to ju¿ siê nie powtórzy,bo nastêpnym razem idê sama. :)  :)  :)
U¶miechnij siê ,jutro na pewno bêdzie lepiej.

Offline Lua

• 100% cukru w cukrze
Spacery i stres...
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 01, 2007, 15:09:22 »
Cytat: "JAjola"
Jak idê z synem na zakupy jest ok,jak idê z mê¿em na zakupy te¿ ok,ale jak idziemy we trójkê na zakupy to zawsze sobie obiecujê,¿e to by³ ostatni raz. :twisted:
A przy nastêpnym razie to siê zastanawiam jak to siê sta³o,¿e ja znowu zapomnia³am
jak sie koñcz± takie zakupy. :D  :D  :D
I wymy¶lam sobie od sklerotyczek i obiecuje ,¿e to ju¿ siê nie powtórzy,bo nastêpnym razem idê sama. :)  :)  :)

Hahaha dobre, ale czy to ja pisa³am czy JAjola??? Czyli sk±d ja to znam.  :D  ;)
Pompa Paradigm 722, wk³ucia Quick set 6mm i Easy set 6mm.
Pozdrawiam Lua

Offline kicia

• Pełna Słodycz
Spacery i stres...
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 05, 2007, 08:38:09 »
Cytat: "julola"
a natomiast nie cierpie zakupów ubraniowych, tego przymierzania, wiêæ ograniczam je do minimum :oops:

u mnie tak samo :wink: jak mam i¶æ do sklepu kupiæ sobie co¶ do ubrania, to tak d³ugo odwlekam ten moment a¿ nie mam faktycznie w czym chodziæ :lol: a potem to przymierzanie... a jak jeszcze siê do czego¶ nie mieszczê to ju¿ wogóle masakra :twisted:
"Aby pokochaæ jak±¶ rzecz, wystarczy sobie powiedzieæ, ¿e mo¿na j± utraciæ."

Gilbert Keith Chesterton

Offline grazyna

• Pełna Słodycz
Spacery i stres...
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 06, 2007, 21:55:45 »
w sobotê byli¶my na "ciê¿kich' zakupach, bo na Stadionie i narzeszcie moje dzieci stanê³y na wysoko¶ci zadanie i by³o ok. Doro¶lej± ;)  :?:
"Nigdy nie zapominaj najpiêkniejszych dni twojego ¿ycia!
Wracaj do nich, ilekroæ w twym ¿yciu wszystko zaczyna siê waliæ" /Phil Bosmans/