Autor Wątek: Warzywka :)  (Przeczytany 15556 razy)

Offline emh

• Pełna Słodycz
Warzywka :)
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 13, 2005, 15:28:01 »
Czyli, Biker, domowe  piwo przegryzane domowym chlebem!!! Mniam!!!
NIKT NIE JEST NIKIM!!!     /Luigi Giussani/

Szczê¶cie - wieczna pomy³ka, jakiej ulegaj± ludzie, uto¿samiaj±c j± ze spe³nieniem pragnieñ. L. To³stoj

Offline Agniesia

• Słodki
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 14, 2005, 09:36:58 »
Cytat: "biker"
Cytat: "Agniesia"
Oj, oj! Leniuszek! Ja uwielbiam gotowaæ :D

A ja z robót kuchennych uwielbiam... warzyæ piwo. Ty nie warzysz? Oj, oj! Leniuszek! :P  :razz:  :P
A chleb mo¿e pieczesz w domu, czy zadowalasz siê takim ze sklepu? Nie pieczesz? Oj, oj! Leniuszek! :P  :razz:  :P

Ale Ty z³o¶liwy jeste¶ :P Piwa nie warzê, ale robienie winka to co innego :P:P:P Choæ nie piekê chleba, to objady nie s± przynajmniej z zamrazalnika czy z proszku tylko ze ¶wierzych warzywek i miêska :P:P:P:P:P:P:P:P:P
Nie poddawaj siê, bierz ¿ycie jakim jest i pomy¶l, ¿e na drugie nie masz szans.

Offline lukjan

• Light
« Odpowiedź #62 dnia: Lipiec 11, 2005, 21:05:35 »
No my lubimy dobrze i smacznie zje¶æ.Nie ma mowy o rosole z kostki. Wszelkie zupki robiê na roso³u domowym. :P
Uwielbiam miêsko, ale ostatnio postanowi³am ograniczyæ posi³ki miesne. Ze wzglêdu na porê roku jemy warzywa gotowane i owoce prosto z krzaczka. I przerzuci³am sie na PASTÊ w ró¿nej postaci i z ró¿ñymi sosikami...uuuu.mniam :D
Mirk@

Offline emh

• Pełna Słodycz
« Odpowiedź #63 dnia: Lipiec 12, 2005, 13:01:39 »
A u mnie tam ró¿nie! Na pewno prawdziwy roso³ek jest lepszy od tego z kostki! Ale... Wszystko jest kwesti± czasu. Je¶li go nie ma, to "ugotowanie" roso³ka z kostki zajmuje max. 3 min. Tyle ile gotuje siê woda! :D
NIKT NIE JEST NIKIM!!!     /Luigi Giussani/

Szczê¶cie - wieczna pomy³ka, jakiej ulegaj± ludzie, uto¿samiaj±c j± ze spe³nieniem pragnieñ. L. To³stoj

Offline MarzenkaH

Odp: Warzywka :)
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 22, 2016, 12:40:26 »
Warzywka, warzywka i jeszcze raz warzywka :) moimi ulubionym są te zielone. Brokuły, cukinie, kalarepy mmm :) jak można żyć bez warzyw ?:P