Autor Wątek: sezon rowerowy!  (Przeczytany 19984 razy)

Offline marder

• Administrator
  • Słodki
Odp: sezon rowerowy!
« Odpowiedź #90 dnia: Luty 06, 2018, 09:45:14 »
I tu moje pytanie czy ktoś może coś polecić. Wiem że necie znajdę dużo różnych modeli, w różnej cenie ale wolę jednak jak konkretny człowiek coś poleca.

Uvex albo Northtec.
– Это водка? – слабо спросила Маргарита.
Кот подпрыгнул на стуле от обиды.
– Помилуйте, королева, – прохрипел он, – разве я позволил бы себе налить даме водки? Это чистый спирт!

Offline mania

• Moderator Globalny
  • 100% cukru w cukrze
« Odpowiedź #91 dnia: Luty 06, 2018, 10:15:06 »
Dzięki za odpowiedzi. A co myślicie o zakupie używanego kasku? Wiem że nigdy nie będę wiedziała czy nie brał udziału w jakimś wypadku
i tak naprawdę nie nadaje się do użytku. Z drugiej  ... dzieciom głowa rośnie. Osobiście wolę dobre jakościowo rzeczy z górnej półki.. za pół ceny która często jest wyższa niż taki średniak ale jakość nieporównywalna.
paradigm 722 sure-t 6mm

Offline marder

• Administrator
  • Słodki
« Odpowiedź #92 dnia: Luty 06, 2018, 16:35:29 »
Powiem szczerze: bałbym się. Kask który był już "bity" nie zapewnia dostatecznej ochrony. Jeżeli już zdecydujesz się na taki krok, obejrzyj dokładnie kask, czy nie ma śladów obijania...
– Это водка? – слабо спросила Маргарита.
Кот подпрыгнул на стуле от обиды.
– Помилуйте, королева, – прохрипел он, – разве я позволил бы себе налить даме водки? Это чистый спирт!

Offline sen-sej1

• Bezcukrowy
  • *
« Odpowiedź #93 dnia: Luty 21, 2018, 16:24:37 »
Trzeba mieć pecha aby trafić na wadliwy używany kask. Ale bezpieczeństwo na pierwszym miejscu oczywiście, zawsze trzeba być czujnym.
Słowa, które kiedyś wsiąkłyby w błoto, tu przybierają kształt trwały jak folia i trwają uwiecznione w martwym blasku.

Offline kamil1101

• Bezcukrowy
  • *
« Odpowiedź #94 dnia: Luty 23, 2018, 12:59:19 »
Ja się całkowicie zgadzam z moim poprzednikiem... Nic dodać, nic ująć...
Jakie znaczenie ma to, skąd pochodzimy, czyja komórka jajowa i plemnik były na początku? Liczy się to, co robimy teraz.

Offline rafikt

• Bezcukrowy
  • *
« Odpowiedź #95 dnia: Luty 25, 2018, 15:54:14 »
Ja kategorycznie odradzam kupowania używanych kasków. Już raz miałem nieprzyjemności z tego powodu. Zdecydowanie zachęcam do kupna nowych,  sprawdzonych pozycji.
Nie biegaj gdy możesz stać, nie stój gdy możesz siedzieć, nie siedź gdy możesz leżeć.

Offline kotalke

• Bezcukrowy
  • *
« Odpowiedź #96 dnia: Lipiec 05, 2018, 18:22:18 »
Ja jeżdżę jak tylko uda mi się wyciągnąć żonę na rower