Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - mamablizniaczek

Strony: [1] 2 3 4
1
Nasze "cukiereczki" / Obóz dla dzieci z cukrzycą, co myslicie?
« dnia: Marzec 14, 2011, 00:10:33 »
Nasza Sandra ma mozliwosc wyjazdu na oboz-kolonie ( nie wiem, jak to nazwac. ). Ma byc 20 dzieci z cukrzyca w wieku 8-12 lat. Jedzie lekarz, pielegniarka, dietetyczka) . Wyjazd jest do miejscowosci oddalonej o 80 km. Wszystko brzmialo fajnie i nasza mala nawet chciala jechac, tym bardziej ze zna pielegniarke, ktora ma tam jechac i ona mialaby wymieniac wk³ucia.
Ale... i tu zaczynaja sie minusy. Na stronie dotyczacej tego wyjazdu przeczytalam, ze dzieci nie moga miec telefonow ze soba ( i tak da³abym, bo to nieodlaczny rekwizyt w naszej podrecznej torebce) , dzieci maja zabrac rower albo go wypozyczyc na miejscu.
Juz mam czarne wizje , zreszta chyba uzasadnione bo u nas kazda noc jest inna. Jednej nocy wynik powyzej 200, nastepnej 40 a nastepnej 100 o tej samej porze.

Rzucam temat moze zeby uslyszec Wasza opinie, jakies doswiadczenia w tym zakresie bo sama zmieniam zdanie co dzien i nie jestem do konca przekonana, co zrobic.
A i Sandra co jakis czas stwierdza ze nie chce jechac. W kazdym razie jest zapisana i wplacilismy juz pierwsza rate.
Co Wy na to? Nie mam sie kogo zapytac ( m±z jest "za" ), bo wiecie sami, co inni ludzie wiedza na temat choroby naszych dzieci.

Strony: [1] 2 3 4