Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - gluko

Strony: [1]
1
Sposób na cukrzycę / Odp: Jak często badacie ketony w moczu
« dnia: Czerwiec 24, 2017, 22:36:37 »
U mnie podobnie tj. cukier powyżej 200, ja korzystam z pasków Keto Diastix Bayera, są niedrogie i dostępne w każdej aptece.

2
Myślę, że te badania o których wspominasz wynikały z tego, że jęczmień ogólnie ma właściwości które regulują pracę organizmu i go regenerują, chlorofil znany jest z tego, że przywraca równowagę i uzupełnia braki.

Jeżeli jednak chodzi o zaawansowaną cukrzycę, nie będzie on miał większego wpływu, co najwyżej drobne wsparcie. Przy lekko podwyższonym poziomie cukru na pewno warto spróbować i skonsultować to z dietetykiem, jeżeli jednak już mówimy o rozwiniętej cukrzycy, nie liczyłbym na cuda.

Tak, czy inaczej, warto stosować jęczmień dla wzmacniania kondycji całego organizmu - byle regularnie, dużo osób stosuje w kratkę i potem narzeka na brak efektów. Warto też wiedzieć, że są różne formy w jakich dostaniesz, nie tylko rozsławiony proszek (który moim zdaniem jest niesmaczny). Wklejam obszerny artykuł o jęczmieniu: https://naturalnemetody.pl/mlody-zielony-jeczmien/, który mi się przydał.

Strony: [1]