Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - batonik

Strony: [1]
1
Zapytaj psychologa / POMOCY!!!!
« dnia: Kwiecień 04, 2006, 12:38:55 »
Przepraszam .Muszê to ci±gnoæ dalej ,najlepiej jak potrafie i mieæ nadzieje ,¿e "jutro"bêdzie lepiej.Dziêkuje

2
Zapytaj psychologa / POMOCY!!!!
« dnia: Kwiecień 04, 2006, 11:38:41 »
MY CHODZIMY NA LITEWSKA .PSYCHOLAG NA ODDZIALE MA MALO CZASU A PRZEZ 30 MINUT ROZMOWY NA ODDZIALOWEJ SWIETLICY GDZIE JEST  KUPA LUDZI MOJA SIOSTRA NAWET NIE ODPOWIADA NO PYTANIA . TO NIE JEST LATWY PRZYPADEK .GDYBY BYL TO BYM SOBIE PORADZIL SAM . TO MUSI BYC TERAPIA Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA U SPECJALISTY KTORY ZNA ZAGADNIENIE. BYLEM JUZ U PSYCHOLOGA KTOREMU MUSIALEM TLUMACZYC CO TO JEST CUKRZYCA A TO CHYBA NIE TEDY DROGA

3
Zapytaj psychologa / POMOCY!!!!
« dnia: Kwiecień 04, 2006, 11:08:16 »
CO MAM ROBIC?   OPIEKUJE SIE 17 LETNI¡ SIOSTR¡  KTORA MA CUKRZYCE OD 5 LAT .OD 2 MA POMPE .STORAM SIE NAUCZYC JA ODPOWIEDZIALNOSCI ALE IDZIE TO BARDZO WOLNO . OSTATNIO BYLA NA IMPREZIE ,RZEZ COLA DOBE NIE BYLA POMIAROW .TO NIE JEST JEDYNY PRZYPADEK.!!CZY METODA NAUCZENIA JEJ SYSTEMATYCZNOSCI JEST STALA KONTROLA. CO ZROBIC ZEBY TO ONA WZIELA ODPOWIEDZIALNOSC ZA SIEBIE ,CHYBA JUZ CZAS? CZY KIEDYS TO ZROZUMIE- POWOLI TRACE NADZIEJE  POMOCY!!!! MOZE KTOS MA NAMIAR NA JAKIEGOS PSYCHOLOGA ZNOJACEGO TEMAT - W WARSZAWIE  :cry:

Strony: [1]