Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - mania

Strony: [1] 2 3 ... 41
1
Urzędy / Odp: Orzeczenie o niepełnosprawności
« dnia: Wrzesień 10, 2019, 14:20:04 »
ANITA ZAZDROSZCZE. zwłaszcza tych 4 lat. może mogę Jerza u Ciebie zameldować żeby za rok staną przed waszą komisją ? ;)

2
Hyde Park / Odp: Wakacje 2019
« dnia: Sierpień 26, 2019, 14:16:46 »
Anita dzieki :) 20.08 wróciłam z Norwegii i jestem zachwycona , mam nadzieje że jeszcze kiedyś tam wrócę:) teraz planuję weekend na Białorusi - tak we wrzesniu . Pozdrawiam

3
Hyde Park / Wakacje 2019
« dnia: Lipiec 04, 2019, 13:04:33 »
 A ja mam gorącą prośbę do osób które były,,, bywają lub mieszkają w Norwegii. Czy płynąc promem koniecznie trzeba rezerwować kabinę? ( w sumie w samolocie też człowiek spędza parę godzin na fotelach).. i czy w przypadku opcji bez.. toalety są bezpłatne i w niedalekiej odległości (nie wiem jak zareagujemy na prom). Czy ceny są faktycznie tak obłędne. Na co zwrócić szczególną uwagę. Cały czas ie wahamy czy płynąć promem do Szwecji  (ruszamy spod Warszawy) czy pojechać przez Niemcy Danię i mostem do Szwecji. Dom  będziemy rezerwować prawdopodobnie przez Interhome lub Novasol... chyba że ktoś ma inna sprawdzona stronę. Celem podróży są fiordy:)

4
Urzędy / Odp: Orzeczenie o niepełnosprawności
« dnia: Styczeń 17, 2019, 10:33:03 »
Anna jeśli otrzymałaś punkt 8 to nie otrzymałaś odmowy:), Córka jak rozuzmiem orzecznie otrzymała tylko nie wymaga już Twojej stałej opieki....-i stąd brak punktu 7.. odmowa to całkowity brak Orzeczenie- mój Jerz właśnie tak został uzdrowiony.Możesz się odwoływać ale to już duża dziewczynka...

5
Nasze "cukiereczki" / Osprzęt do pompy
« dnia: Wrzesień 20, 2018, 10:04:28 »
Mam pytanie czy ktoś z Was korzysta z internetowego sklepu/ apteki w którym można zrealizować zlecenia NFZ. Ja za każdym razem muszę jechać do Warszawy - staram się aby pokrywało się to z wizytą u lekarza ale ostatnio apteka wkłuć nie miała. Znalazłam sklep Medital- przesyłka przy kwocie ponad 300pln teoretycznie darmowa. Korzysta ktoś? a może polecacie jakiś inny?Jaki jest czas realizacji?. nie mam ochoty tracić 3-4h na wyjazd do Warszawy a koszty dojazdu też wyższe więc może to jest sposób.

PS
Nie usuwajcie mi Meditalu nie nie reklama:))

6
Cukrzyca a inne choroby / Odp: przewlekła pokrzywka
« dnia: Wrzesień 14, 2018, 09:08:35 »
Super. Napewno wszystko pójdzie zgodnie z planem. Moja uparła się na ratownictwo medyczne i jest bardzo podekscytowana że to już za chwilę.

7
Glukometry / Odp: Używanie igieł (lancetów)
« dnia: Wrzesień 14, 2018, 09:06:34 »
Hej. Osoba z cukrzyca często wykonuje kilka- kilkanaście pomiarów w ciągu jednego dnia, więc większość osób używa jednego lancetu wiele razy. Mój syn używa nakłuwacza w który wkładany jest bębenek z 6 igłami i staramy się zmieniać igłę  codziennie- a nie co pomiar. Wielokrotne stosowanie tego samego lancetu skutkuje tym że "wbijasz" coraz bardziej tępą igłę - pomijając względy higieniczne. Jeśli glukometr wysyła często alrmy/błędy po prostu go reklamuj lub weź z apteki inny. pozdrawiam

8
Cukrzyca a inne choroby / Odp: przewlekła pokrzywka
« dnia: Wrzesień 06, 2018, 08:28:58 »
To  z jednej strony niedobrze. Ale może faktycznie ma to związek z tarczycą. Iwa z drugiej strony w szpitalu może szybciej zrobią komplet badań. Do pierwszego października jest  jeszcze troszkę czasu. A gdzie Kasia będzie studiować? jeśli oczywiście można zapytać :))

9
Nasze "cukiereczki" / Odp: Wakacje 2017
« dnia: Sierpień 17, 2018, 08:39:14 »
A mój Jerzyk odmówił jechania na kolonie/obóz dla dzieci z cukrzycą bo.... z kalekami nigdzie nie jedzie ::) ::)(wiem że dla niektórych jest dowód złego wychowania mojego dziecka ale dla mnie to ma drugie dno..). A ja widzę że on jednak bardzo chce się czuć jak zdrowe dziecko... które niema ograniczeń w wyborze wyjazdu. I dlatego jedzie z grupa 10 osobową zdrowych nastolatków z którymi na co dzień trenuje grę w tenisa stołowego. Wyjazd 10 dniowy .. nie wiem jak to zniosę ale dam radę bo jakie mam wyjście (oczywiście mogłabym go nie puścić ale nic z tego:))

10
Cukrzyca a inne choroby / Odp: przewlekła pokrzywka
« dnia: Sierpień 16, 2018, 13:04:10 »
To nie pozostaje nic innego niż uzbroić się w cierpliwość :( Iwa jak będziesz wiedziała co to była to daj proszę znać. Dużo zdrówka- może jak samo przyszło to i samo pójdzie czego gorąco życzę

11
Cukrzyca a inne choroby / Odp: przewlekła pokrzywka
« dnia: Sierpień 14, 2018, 07:51:46 »
Iwa2 ja wiem że pewnie to już "przerobiłyscie" ale może nie i wtedy spróbuj sobie jeszcze przypomnieć co jeszcze pozmieniałyście... proszki, kołdry na letnie, przyjaciółka kupiła zwierzaka.. itp. I tego lata częściej niż zwykle namnażają się bakterie w sieciach wodociągowych i może to od wody. Wiem ze potrafił tez mocno uczulać teflon od wkłuć ale to raczej miejscowo

12
Nasze "cukiereczki" / Odp: Wypalenie rodzica:(
« dnia: Sierpień 14, 2018, 07:45:19 »
Ja już pomału wychodze na prostą :) Zwłaszcza że ten rok był dla mnie cieżki- Zuśka matura (niechwaląc sie super zdana)- i zgodnie z planem i uporem mojego dziecka przyjęta na Ratownictwo w Białymstoku (jeszcze tylko czekamy na info czy dostanie akademik bo jak nie to będzie mieszkac w swojej corsie:), Witus po raz pierwszy miał nie opisowke tylko "prawdziwie oceny"-i tez nie zawiódł, a Jurenio :)) kończył gimnazjum (swoją drogą nie wiem jak on to robi bo testy super - przy uczeniu sie ok 0,5h dziennie) a co do ocen.. ustaliliśmy że idzie do najlepszego liceum w Socho i jak tam będzie to ja świadectwa nie komentuję. I nie komentuję ;) ;). Swoją drogą ostatanio mi powiedział że moim największym problemem jest to że nie potrafię się na niego gniewać :o :o ;) ;)

13
Sposób na cukrzycę / Odp: Prawo jazdy i cukrzyca
« dnia: Sierpień 14, 2018, 07:38:24 »
Mia super - dodatkowy kierowca w rodzinie to skarb. Moja Zuśka (w grudniu kończyła 18) zrobiła na samochód i na motor - A1. zarobiła i kupiła sobie motor bo ja jej powiedziałam że motor " po moim trupie- w sumie to było dość ryzykowne). My jej kupiliśmy jak tylko zdała prawko (za 1 razem) 20 letnią korsę i dzieciak już z 3 tys.km przejechał :)))).

14
Cukrzyca a inne choroby / Odp: przewlekła pokrzywka
« dnia: Sierpień 10, 2018, 13:13:25 »
Iwa a może to od słońca lub preparatów od słońca/innych kosmetyków. Może chlor z basenu? . Daj jej zwykłe wapno duoalergo i poczekaj. Ja co roku mimo słusznego wieku mam całe lato drobna wysypkę na czole - potóweczki:)

15
Nasze "cukiereczki" / Odp: Wypalenie rodzica:(
« dnia: Sierpień 02, 2018, 14:57:26 »
Lua sto lat :)Ja też tego forum i nocnych chatów żałuję :((

Strony: [1] 2 3 ... 41