Autor Wątek: Odp: Jak młodzież spędza wolny czas?  (Przeczytany 31751 razy)

Offline emh

• Pełna Słodycz
Jak m³odzie¿ spêdza wolny czas?
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 21, 2005, 16:53:58 »
Teraz je dodaj± gratis do biletów. :D
NIKT NIE JEST NIKIM!!!     /Luigi Giussani/

Szczê¶cie - wieczna pomy³ka, jakiej ulegaj± ludzie, uto¿samiaj±c j± ze spe³nieniem pragnieñ. L. To³stoj

Offline Agniesia

• Słodki
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 21, 2005, 17:24:18 »
Mozliwe :lol: dawno nie by³am :)
Nie poddawaj siê, bierz ¿ycie jakim jest i pomy¶l, ¿e na drugie nie masz szans.

Offline WERTY

• Bardzo Słodki
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 22, 2005, 14:01:23 »
Ja wczorajszy wieczór spêdzi³em na ognisku :D Impreza by³a udana :D :D :D :razz: Kumple przynie¶li dwie gitary   :gitara:    :gitara:  i takie ¶piewy odchodzi³y ¿e chyba pó³ wsi nie spa³o  :500:  

Pozdrawiam:
Piotrek
Mi³o¶æ odwzajemniona :D

Ja dla Niej :D dla mnie Ona :D

Offline biker

• Administrator
  • Pełna Słodycz
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 23, 2005, 11:57:24 »
A ja przed³u¿ony weekend bawi³em siê w ¯ywcu. Pretekstem by³a gie³da birofilska (czyli handel (czêsto wymienny) wszystkim, co jest zwi±zane z piwem i z browarami). Ja w sumie nic nie zbieram, ale na gie³dach bywam towarzystko, gdy¿ imprezy oko³ogie³dowe s± zawsze rewelacyjne i mogê spotkaæ znajomych mieszkaj±cych na drugim krañcu Polski.
Ile ja siê nabawi³em! Np. w sobotê skoñczy³em siê bawiæ ( :564: ) ok. 3 w nocy, a ju¿ po 3 godzinach znów bra³em kufel w d³oñ, by siê zabawiæ ( :564: ) lanym Brackim. Pyszniutkie by³o, mniam, mniam. :564: A ze ¶miechu to a¿ mnie brzuch rozbola³! :lol:
na³ogowy browerzysta

Offline emh

• Pełna Słodycz
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 28, 2005, 15:36:14 »
Czyli ju¿ wiemy gdzie siê podziewa³e¶ jak Ciê tu nie by³o z nami!!!! No ³adnie! Przegrali¶my z piwem!!! :(

Szczê¶cie - wieczna pomy³ka, jakiej ulegaj± ludzie, uto¿samiaj±c j± ze spe³nieniem pragnieñ. L. To³stoj

Offline biker

• Administrator
  • Pełna Słodycz
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 12, 2005, 23:14:49 »
No wiesz - piwo to najwiêksza mi³o¶æ mojego ¿ycia... :wink:
Piwo jest zdrowie i pite z umiarem nie szkodzi w ¿adnych ilo¶ciach. :D
Natomiast komp to nie za bardzo, rêce i oczy od niego bol±. Szczególnie rêce, ostatnio a¿ mnie skrêca z bólu...   :606:
na³ogowy browerzysta

Offline mamas³odziaka

• Super light
  • **
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 15, 2005, 23:00:05 »
Oj Bik mnie te¿ , szczególnie jak mnie na³ogi nie wypuszczaj± z chatu :lol:

Offline WERTY

• Bardzo Słodki
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 16, 2005, 00:31:52 »
Jak to nie wypuszczaj± :D Z tego co widze to TY w³a¶nie na czaciku jeste¶ dopiero na³ogiem :P I bardzo dobrze :D :D :D

Pozdrawiam:
Piotrek
Mi³o¶æ odwzajemniona :D

Ja dla Niej :D dla mnie Ona :D

Offline KeBi

• Super light
  • **
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 09, 2005, 18:01:08 »
i po wakacjach....
z tych wakacji mia³em tylko 2 tygodnie urlopu, 3 dni w namiocie nad jeziorkiem w¶ród lasów, pogoda byla ¶liczna (¶rodek lipca) , browary sie la³y hektolitrami :P, siatkóweczka (w któr± za cholere nie potrafiê graæ), du¿o p³ywania, grill, ognisko, gitarka... mniam...
pó¼niej troche w moim rodzinym mie¶cie ze znajomymi spotkania w barze, weekend nad morzem (w sumie 2 miesi±ce tam spêdzi³em ale s³uzbowo - praca, ale prywatnie to zupe³nie co¶ innego  :564:  hehehe ;) )
ale tak naprawde czas imprez dopiero sie zacznie teraz. ju¿ jedna podwójna osiemnastka za mn±, teraz weekend luzu bo jestem chory na zapalenie oskrzeli i ³ykam jakie¶ pixy :P ale ju¿ za tydzieñ dyskoteka "po¿egnanie sezonu" na ktorej bêdzie bardzo du¿o osób które równie¿ pracowa³y nad morzem + moi znajomi z Tczewa ;)
pó¼niej kolejne urodziny, qmpla osiemnastka, moje "oczko" :P, kolejne osiemnastki, dziewietnastki, dwudziestki, sylwester, karnawa³ :) jesieñ/zima zapowiada sie znowu ostro :)

teraz taka piekna pogoda a ja nawet nie mogê sie wyk±paæ w jeziorku :( serce ¿al ¶ciska ale coosh - w koñcu chce wyzdrowieæ bo ju¿ z kaszlem sie prawie 4 tygodnie mêcze...

Offline Agniesia

• Słodki
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 10, 2005, 11:07:07 »
Tak.. koniec wakacji... co wiecej- min± ju¿ pierwszy tydzieñ szko³y. Jestem przera¿ona matur± z 5 przedmiotów (3 rozsze¿onych) i je¶li tylko znajdujê w ci±gu dnia jak±¶ woln± chwilkê to odwiedzam Was, Kochani, na forum. Puki co, niestety nie jest go zbyt wiele... Mam tylko nadzijê, ¿e siê op³aci i za kilka lat mo¿e to ja bêde leczyla np. Maksa, Gracjanka czy Matka ;)
Nie poddawaj siê, bierz ¿ycie jakim jest i pomy¶l, ¿e na drugie nie masz szans.

Offline kicia

• Pełna Słodycz
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 10, 2005, 14:57:53 »
Agniesia to jakie studia masz w planach? :wink: trzymam kciuki

a moje wakacje jeszcze trwaj±, wprawdzie za tydzieñ poprawka ale przezyjê :wink:
nad morzem by³am i w gorach u ch³opaka posiedzia³am, a teraz dopiero siê super pogoda zrobi³a :D
"Aby pokochaæ jak±¶ rzecz, wystarczy sobie powiedzieæ, ¿e mo¿na j± utraciæ."

Gilbert Keith Chesterton

Offline Mia

• Mega Nałóg
  • 100% cukru w cukrze
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 10, 2005, 21:55:39 »
Cytat: "Agniesia"
za kilka lat mo¿e to ja bêde leczyla np. Maksa, Gracjanka czy Matka ;)

O, Agniesia, bêdziemy trzymaæ za s³owo ;) :lol:
Choæ z drugiej strony mam nadziejê, ¿e za te parê lat ju¿ nie trzeba bêdzie ich leczyæ - w koñcu takie postêpy robi medycyna ;)  :D
AC Spirit Combo, Rapid-D Link (metalowe) 6mm

Pozdrófka, Mia

Offline mamas³odziaka

• Super light
  • **
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 10, 2005, 23:59:00 »
Ojj Agniesia Bardzo bym ¿yczy³a wszystkim nam takiego dociekliwego lekarza!!!  Dlatego trzymamy i my za Ciebie kciuki!!!

Offline JarekR.

• Super light
  • **
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 11, 2005, 10:27:05 »
Ja w wolnym czasie, jak nie moge nigdzie pojsc do gram sobie na gitarze (moje ulubione zajecie, z czym wiaze przyszlosc  :roll:). Przynajmniej raz w tygodniu ide na probe kapeli, raz w tygodniu ide na lekcje harmonii, kapeli szkolnej, czasami jakas impreza sie zdazy (ale zadko na szczescie:P) i co najwazniejsze spotykam sie i w szkole i poza szkola z moja Ania :)
Reszte czasu wypelnia mi szkola...
Kto przestaje marzyæ - umiera.

Offline emh

• Pełna Słodycz
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 12, 2005, 09:13:01 »
A czy ja siê zaliczam jeszcze do m³odzie¿y...? Bo wreszcie chcia³am siê pochwaliæ jak spêdzam wolny czas... Bo od zesz³ego tygodnia zapisa³am siê i chodzê na kurs jêzyka migowego!!! :D :D :D :D :D