Autor Wątek: Ankieta - Pompy Insulinowe - praca inż  (Przeczytany 852 razy)

Sierpień 08, 2017, 10:27:28
Przeczytany 852 razy

brak

• *
  • Information Offline
  • Bezcukrowy
Ankieta - Pompy Insulinowe - praca inż
« dnia: Sierpień 08, 2017, 10:27:28 »
Witam wszystkich,

Jestem studentką Politechniki Poznańskiej i właśnie przymierzam się do napisania pracy inżynierskiej, której tytuł brzmi „Właściwości użytkowe wybranych pomp insulinowych”. Pierwotnie praca ta miała się skupić głównie na dokładności oraz żywotności pomp insulinowych, jednak ze względu na brak przetartych szlaków polecono mi, abym zajęła się ogólnym pojęciem pomp oraz ich znaczeniem w życiu diabetyków. Skąd w ogóle taki temat? Przypadkiem na uczelni znalazłam pracę inżynierską dotyczącą glukometrów. Po przeczytaniu jej temat cukrzycy bardzo mnie zainteresował. Otworzyłam szerzej oczy i dostrzegłam istnienie problemu w swoim otoczeniu. Chciałabym aby moja praca była obiektywnym porównaniem pomp dostępnych w Polsce ( jeśli starczy mi czasu także również dostępnych poza krajem ) pod kątem użytkowania, jakości wykonania, dokładności, bezawaryjności i kosztów.

W związku z tym zgłaszam się z uprzejmą prośbą do wszystkich, których choć trochę zainteresowałam o uzupełnienie ( oczywiście anonimowej ) ankiety, którą przygotowałam. Będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź, radę i natchnienie 😊 Im zdobędę więcej ankiet, tym bardziej obiektywna będzie moja praca, tym więcej modeli pomp w niej zawrę, a być może pokażecie mi także punkt widzenia, którego ze swojej pozycji jeszcze nie dostrzegłam, a jest on istotny.

Po ukończeniu mojej pracy, zamierzam udostępnić ją publicznie, aby każdy zainteresowany mógł się z nią zapoznać. Nie chcę tworzyć suchego naukowego wywodu. Skoro muszę poświęcić czas na stworzenie pracy, niezbędnej do uzyskania stopnia naukowego, chcę stworzyć coś dla innych ludzi, coś co może im się naprawdę w życiu przydać. Dlatego pragnę, aby moja praca była interesująca i przejrzysta jak artykuł w gazecie czytanej do śniadania.

Aby już nie zamęczać Was ilością treści szczegółowe pytania zamieszczam w załączniku.

Z góry serdecznie dziękuję wszystkim za pomoc 😊

Pozdrawiam,
Dominika

P.S. W razie czego, pozostawiam kontakt do siebie – adres mailowy: mikusna@op.pl

Sierpień 16, 2017, 17:55:30
Odpowiedź #1

Misioza

• Information Offline
  • 100% cukru w cukrze
  • Administrator
Odp: Ankieta - Pompy Insulinowe - praca inż
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 16, 2017, 17:55:30 »
a czemu ma służyć ta ankieta? Pytania wg mnie chyba mają uderzać w producentów pomp?
"Przeżywaj świat w skupieniu,uważnie czyniąc dobro..."

Pompa Paradigm 722,wkłucia Sure T, Care Sens N,

Sierpień 17, 2017, 10:24:08
Odpowiedź #2

brak

• *
  • Information Offline
  • Bezcukrowy
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 17, 2017, 10:24:08 »
Producent swój produkt będzie wychwalał w niebiosa, mnie interesują rzeczywiste odczucia użytkowników pod każdym względem. Wiedza w tym zakresie u osób niechorujących lub dopiero zaczynających zmagania z chorobą jest bardzo uboga. Chcę im ułatwić zrozumienie działania oraz znaczenie pomp możliwie przystępnym językiem.

Wrzesień 21, 2017, 12:22:36
Odpowiedź #3

Misioza

• Information Offline
  • 100% cukru w cukrze
  • Administrator
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 21, 2017, 12:22:36 »
Każdy ma inne doświadczenia i nie będę to opinie obiektywne...
"Przeżywaj świat w skupieniu,uważnie czyniąc dobro..."

Pompa Paradigm 722,wkłucia Sure T, Care Sens N,