Autor Wątek: potrzeba wsparcia  (Przeczytany 1133 razy)

Kwiecień 19, 2017, 12:54:11
Przeczytany 1133 razy

anna6830

• **
  • Information Offline
  • Super light
potrzeba wsparcia
« dnia: Kwiecień 19, 2017, 12:54:11 »
Czesc .Nie wiem od czego zaczać ,ale muszę znowu prosic o pomoc.a mianowicie .Pani doktor zaproponowała wakacje sanatorium.Nie uwierzycie w to co mojej corce zrobiono.Pojechała do Kołobrzegu i tu niespodzianka jedyna z cukrzyca i celiakia.Lekarz konwał a pielegniarki niekumate.Miało byc pieknie i zdrowo.Okazało sie ze rozchwiali cukrzyce i w przeciągu  dwoch tygodni pobytu 8 niedocukrzeń.Moja corka jest wystraszona tym co się dzieje.Nawet bedac w domu nic takiego nie miało miejsca . Chciałam ja zabrac z tamtad ,ale to nie takie proste bo poniosłabym koszta skrucenia pobytu. Dziewczyny juz napisałam skargę do Dyrekcji ale to potrwa .a do konca daleko bo az do 28 .Pomozcie moze ,ktoras miała podobny przypadek jak ja..Byłabym wdzieczna . Licze na Was jak zawsze.
Wiara czyni cuda

Kwiecień 21, 2017, 10:06:16
Odpowiedź #1

Mia

• Information Offline
  • 100% cukru w cukrze
  • Mega Nałóg
Odp: potrzeba wsparcia
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 21, 2017, 10:06:16 »
Ja na pewno zabrałabym dziecko z takiego pobytu. Od kosztów skrócenia zawsze możesz się odwoływać, bo przecież to nie jest Twoje widzimisię, tylko walka o zdrowie, a nawet życie dziecka. Z cukrzycą sobie nie poradzili, a jak jest z celiakią? No bo jeśli do tego karmią ją glutenem, to..... ech.... Naprawdę, wydaje mi się, że nie ma co czekać tylko ratować córkę, tym bardziej że, jak sama piszesz, nawet ona jest wystraszona. Skargę napisałaś i dobrze, ja jeszcze wysłałabym pismo ze skargą do organizatora (tego, który się będzie upominał o koszty), w którym wiele byłoby określeń "rażące niedopatrzenia", "narażanie zdrowia, a nawet życia dziecka", "nieumiejętne postępowanie" etc.
AC Spirit Combo, Rapid-D Link (metalowe) 6mm

Pozdrófka, Mia

Styczeń 29, 2018, 12:13:42
Odpowiedź #2

viott44

• *
  • Information Offline
  • Bezcukrowy
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 29, 2018, 12:13:42 »
Niestety takich przypadków jest coraz więcej. Również w tym roku zdarza się wysyłanie chorych dzieci z cukrzycą w miejsca do tego nieodpowiednie.
W srebrzyste pola chciałbym z Tobą iść

Marzec 04, 2018, 13:33:43
Odpowiedź #3

Misioza

• Information Offline
  • 100% cukru w cukrze
  • Administrator
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 04, 2018, 13:33:43 »
Dlatego trzeba zawsze mieć potwierdzenie na piśmie ,że są przygotowani na przyjecie takiego dziecka.Potem zawsze masz podstawę,żeby wyciągnąć konsekwencja. 
"Przeżywaj świat w skupieniu,uważnie czyniąc dobro..."

Pompa Paradigm 722,wkłucia Sure T, Care Sens N,