Autor Wątek: zrosty  (Przeczytany 779 razy)

Listopad 04, 2016, 20:23:21
Przeczytany 779 razy

anitapa

• Information Offline
  • 100% cukru w cukrze
  • Moderator Globalny
zrosty
« dnia: Listopad 04, 2016, 20:23:21 »
dziewczyny, od przyszłego tygodnia będę  masować Kaję nowo kupionym masażerem... opinię zamieszczę po jakimś czasie....ale po konsultacji z panią rehabilitantką zastanawiam się jeszcze nad kupnem kolagenu do smarowania miejsc ze zrostami... czy ktoś coś już słyszał na temat kolagen kontra zrosty?
ACCU -CHEK  COMBO.... Flex Linki 8mm/60.... Humalog

Listopad 04, 2016, 21:25:30
Odpowiedź #1

Kasiach

• **
  • Information Offline
  • Super light
Odp: zrosty
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 04, 2016, 21:25:30 »
O coś nowego. Ja o kolagenie kontra zrosty nie słyszałam. Masuj i smaruj Anitko, a ja czekam na relacje. Ja obecnie smaruję maścią Altaziaja. Smarowałam już różnymi, ale cudów nie ma :-\
Pompa Accu Check Combo, wkłucia Rapid D-Link 6mm

Listopad 11, 2016, 19:02:00
Odpowiedź #2

anitapa

• Information Offline
  • 100% cukru w cukrze
  • Moderator Globalny
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 11, 2016, 19:02:00 »
no więc tak...firma Colway odpowiedziała na moje pytania dotyczące zrostów i zaników tkanki a działania kolagenu... oczywiście dystrybutorzy byli na 100 % pewni, ze jak najbardziej tak, ze wyleczyli już kilka osób z takimi objawami itp... co innego napisali mi z firmy... po raz skonsultowali się ze swoimi specjalistami- ogromny plus dla nich, ze nie zaczęli wciskać kitu :).. po dwa : kolagen to kosmetyk a  zrosty i zaniki tkanki to problemy medyczne... owszem kolagen jest bardzo skuteczny na uelastycznienie skóry i tkanki i pewnie byłyby rezultaty po długim stosowaniu kremem i środkami doustnymi- ale 100%  gwarancji nie dają...
 kupiłam masażer - codziennie masujemy uda i pupę... polecam...kosztował tylko 117 zł więc to nie majątek a taki masaż bardzo przydatny nie tylko Kai  :P, kolagen aktywny odpuściłam ale smarujemy kremem odżywczym z kolagenem Kolastyny... wrócę do tematu kolagenu aktywnego po nowym roku- Kaja ma mieć robione badania USG dermatologiczne zaników ( to jest bardziej czułe niż normalne USG ). klinika poznańska opracowuje współpracę z dermatologią w tym zakresie i Kaja ma być z tych pierwszych pacjentów :)

Listopad 12, 2016, 09:37:46
Odpowiedź #3

mania

• Information Offline
  • 100% cukru w cukrze
  • Moderator Globalny
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 12, 2016, 09:37:46 »
Anita to fajnie.. może uda się Kai pomóc. Pamiętam jak u koleżanki córki pojawiły taki problem to lekarz kazał im pupę(gdzie były największe zaniki) odpuścić na co najmniej pół roku-  a w pozostałych miejscach zmieniać wkłucia co 2 dzień. One też musiała zmienić rodzaj wkłuć z teflonowych na metalowe. Niestety nie mam z nimi kontaktu i nie wiem jak to się skończyło
paradigm 722 sure-t 6mm

Listopad 12, 2016, 11:38:53
Odpowiedź #4

anitapa

• Information Offline
  • 100% cukru w cukrze
  • Moderator Globalny
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 12, 2016, 11:38:53 »
Mania, brzuch regenerował się prawie 6 lat ale samoistnie, bez czynników zewnętrznych, sorry dwa razy była lampa solux po 10 naświetlań