Autor Wątek: czas na samodzielność  (Przeczytany 1359 razy)

Maj 28, 2016, 08:38:29
Odpowiedź #15

anitapa

• Information Offline
  • 100% cukru w cukrze
  • Moderator Globalny
Odp: czas na samodzielność
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 28, 2016, 08:38:29 »
no to kolejny krok ku samodzielności mojej Kai :)
co prawda nie pojechała na 3 dniową wycieczkę w góry- totalnie nie bawi ją wspinaczka  :( :P ale dzisiaj pojechała z koleżankami do schroniska z psami....ona i psy  :P :o...no ale bardzo chciała....tak więc do 14 jestem sama a moje dziecko zdaje kolejny  sprawdzian z samodzielności :)

i kolejny dzień wycieczkowy..... dzisiaj z okazji Dnia Dziecka -wycieczka do Poznania..... mam tylko nadzieję, że nie  będzie padać.....
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 01, 2016, 08:57:26 wysłana przez anitapa »
ACCU -CHEK  COMBO.... Flex Linki 8mm/60.... Humalog

Sierpień 18, 2016, 09:41:17
Odpowiedź #16

Malalcia

• Information Offline
  • Light
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 18, 2016, 09:41:17 »
Za 2 tygodnie zaczyna się samodzielność Weroniki. W końcu wrzesień i idzie do szkoły. Ona się nie może doczekać a ja cała w nerwach. Może nawet nie chodzi o mierzenie cukru i podawanie sobie insuliny przez nią samą. Bardziej stresują mnie jej zachowania. Ostatnio jakaś taka płaczliwa i marudząca jest aż się zastanawiam, czy nie lepiej ją było posłać jednak do zerówki zamiast do 1 klasy. Grrrr już sama nie wiem co o tym myśleć. Patrząc na swoje początki w szkole jako osoby mega introwertyka to boje się, że Weronika mimo swojej otwartości na ludzi nie poradzi sobie w kontaktach z dziećmi, które w większości się już znają z przedszkola. 
I muszę zaplanować jakieś posiłki w szkole. Generalnie stołówka nie jest przychylnie nastawiona na cukrzyków i posiłki muszę sama jej zrobić w domu i zapakować do szkoły. Trochę jednak tego będzie jak w szkole będzie od 7 do 17 :( :(

Sierpień 28, 2016, 22:45:04
Odpowiedź #17

Misioza

• Information Offline
  • 100% cukru w cukrze
  • Administrator
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 28, 2016, 22:45:04 »
Niestety trzeba przygotować na zmiany w dawkowaniu insuliny i stresy :(
"Przeżywaj świat w skupieniu,uważnie czyniąc dobro..."

Pompa Paradigm 722,wkłucia Sure T, Care Sens N,

Sierpień 29, 2016, 07:22:38
Odpowiedź #18

Kasiach

• **
  • Information Offline
  • Super light
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 29, 2016, 07:22:38 »
Moja Kornelka idzie do 4 klasy. Powiedziała, że zero przychodzenia do szkoły ;) Zobaczymy jak to będzie. Na koloniach pozmieniali bazę i przeliczniki. Na mniejsze. Na razie nie ruszam tego, zobaczę po kilku dniach w szkole.
Pompa Accu Check Combo, wkłucia Rapid D-Link 6mm