Autor Wątek: Nowy - proszê o opinie na temat pompy DANA  (Przeczytany 27288 razy)

Wrzesień 11, 2011, 17:18:33
Odpowiedź #30

kolasinski-j

• **
  • Information Offline
  • Super light
Nowy - proszê o opinie na temat pompy DANA
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 11, 2011, 17:18:33 »
Zielona Jestes opryskliwa , jaka¶ firma sie stara robi± Cos dla nas ty marudzisz krowy za darmo nie bedzie ... Tylko ze tam dlugopisow nie bedzie Sa nagrody poczytaj troszkê www.stopcukrzycy.eu bynajmniej nie bedzie to nudny marsz w pelerynie Roche bo bêd±c na marszu moja cukrzyca dosta³em peleryne . Wiec jak tobie Cos nie podoba to zostaw komentarz dla sie i moj poprzedni post mi³y nie mia³ byæ

Wrzesień 11, 2011, 17:25:18
Odpowiedź #31

zielona75

• Information Offline
  • Pełna Słodycz
  • mamuśka
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 11, 2011, 17:25:18 »
Cytat: "kolasinski-j"
Zielona Jestes opryskliwa

ty marudzisz

jak tobie Cos nie podoba to zostaw komentarz dla sie

moj poprzedni post mi³y nie mia³ byæ

???

[ Dodano: Nie Wrz 11, 2011 5:28 pm ]
bynajmniej nie bedzie to nudny marsz w pelerynie Roche bo bêd±c na marszu moja cukrzyca dosta³em peleryne

Chyba nie bêdziesz mi siê teraz wyp³akiwa³?
Ja na ¿adnym marszu nie by³am i na dodatek mam wszystkich w domu.
mama słodziaka (10 lat)
Paradigm 722; NR; Quick-set; MiniLink; Contour LINK

Wrzesień 11, 2011, 17:36:20
Odpowiedź #32

gawor93

• Information Offline
  • Bardzo Słodki
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 11, 2011, 17:36:20 »
Zanim siê rozwinie k³ótnia, to lekko wspomnia³abym, ¿e temat by³ o naszych opiniach do pompy DANA ^^"

Wspominaj±c, ze nowy egzemplarz ZNOWU szwankuje, a jak z³o¿y³am skargê na baterie to zosta³am przez tamt± firmê okrzyczana. :|
Glukometr - One Touch Select Plus i Accu-Chek Performa Nano
Insuliny - Apidra SoloStar i Lantus Solostar

Pompa - Medtronic MiniMed Paradigm®

Wrzesień 11, 2011, 18:04:38
Odpowiedź #33

anitapa

• Information Offline
  • 100% cukru w cukrze
  • Moderator Globalny
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 11, 2011, 18:04:38 »
kolasiñski-j...... ka¿dy ma prawo je¶li chce do komentowania...... no i proszê to mieæ na uwadze..... a swoj± drog±..... jeste¶ jaki¶ nerwowy lub bez poczucia humoru......w przeciwieñstwie do zielonej :P
zielona... uwielbiam twoje poczucie humoru :D  :P
ACCU -CHEK  COMBO.... Flex Linki 8mm/60.... Humalog

Wrzesień 11, 2011, 18:13:41
Odpowiedź #34

kolasinski-j

• **
  • Information Offline
  • Super light
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 11, 2011, 18:13:41 »
Mojej dziewczynie powiedzieli ze maja do¶æ i wycofuj± sie z rynku?! Fakt jest ze podej¶cia do klienta nie maja mi sie tak od panny prezes oberwalo za to ze o adapter spyta³em ze zapomnia³em ze to ja jestem klientem i mam prawo spytaæ có¿ ¿yczyæ powodzenia im na przysz³o¶æ szkoda mi mojej dziewczyna bo jest przera¿ona bo pompê kupi³a i nie wie co zrobi jak firma sie zwinie z rynku

Wrzesień 11, 2011, 18:31:51
Odpowiedź #35

gawor93

• Information Offline
  • Bardzo Słodki
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 11, 2011, 18:31:51 »
Pompa DANA jest objêta gwarancj± na 4 lata i nie maj± prawa ANI GROSZA wzi±æ od nas, u¿ytkowników za cokolwiek, co siê stanie z pomp±.

Ode mnie za¿yczyli 180 z³ za transport zepsutej pompy do Korei. O fakturê z uporem siê domaga³am, w koñcu j± jako¶ wys³ali, ale niechêtnie.

Wrzesień 11, 2011, 19:00:05
Odpowiedź #36

Monika

• Information Offline
  • 100% cukru w cukrze
  • Mega Nałóg
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 11, 2011, 19:00:05 »
Cytat: "gawor93"
Ode mnie za¿yczyli 180 z³ za transport zepsutej pompy do Korei. O fakturê z uporem siê domaga³am, w koñcu j± jako¶ wys³ali, ale niechêtnie.

¶mieszni s± :/
Moja zapsuta minimedowska jecha³a do USA ale nikt nie rz±da³ odemnie zebym pokrywa³a jakiekolwiek koszty, pozatym w ciagu niecalego dnia a nawet paru godzin mia³am pompê zastêpcz± i ma³y gratisik, ze wzglêdu na k³opoty.
Po roku w naprawie (bo niestety tyle to trwa) dosta³am now± pompe, która odpukaæ chodzi do tej pory ... czyli juz 7 lat ( i nie jedno przesz³a)  :twisted:
Pozdrawiam Monika  :smile:

Wrzesień 11, 2011, 19:21:56
Odpowiedź #37

anitapa

• Information Offline
  • 100% cukru w cukrze
  • Moderator Globalny
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 11, 2011, 19:21:56 »
nasza pompa by³a w Szwajcarii i te¿ nic nie p³acili¶my za  transport....

Wrzesień 11, 2011, 19:28:22
Odpowiedź #38

gawor93

• Information Offline
  • Bardzo Słodki
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 11, 2011, 19:28:22 »
No w³a¶nie mnie to zdziwi³o, ¿e chcieli kasê za to. Moja lekarka zadzwoni³aby w tej sprawie i wygarnê³a im, ale  oni maj± zakaz s±dowy kontaktowania siê z ni± i zbli¿ania do niej. Stara siê, aby zmieniæ firmê, która by "wspó³pracowa³a" z t± we Wroc³awiu.

Wrzesień 11, 2011, 19:31:28
Odpowiedź #39

Monika

• Information Offline
  • 100% cukru w cukrze
  • Mega Nałóg
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 11, 2011, 19:31:28 »
Cytat: "gawor93"
ale oni maj± zakaz s±dowy kontaktowania siê z ni± i zbli¿ania do niej.

coraz lepiej  :twisted:  :roll:
a pan przedstawiciel który dzwoni³ do mnie odno¶nie pompy Dana ... by³ taki mi³y :) (tylko mówi³ jak katarynka i 3 razy musia³am go hamowaæ bo ³apa³am co 5 s³owo ale poza tym by³ ok) ;)
Pozdrawiam Monika  :smile:

Wrzesień 11, 2011, 20:55:44
Odpowiedź #40

kolasinski-j

• **
  • Information Offline
  • Super light
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 11, 2011, 20:55:44 »
do pani profesor maja zakaz zbli¿ania sie bo pani profesor zg³osi³a pompê jako incydent medyczny Pompa poda³a niekontrolowanie 78 jednostek insuliny 12 latkowi , ale spokojnie  w £odzi i Warszawie maja ten sam problem. Z tego co s³ysza³em juz wiecej s przetargach nie wyst±pi± . Ja osobi¶cie pompê widzê u mojej dziewczyny teoretycznie niczym sie nie ró¿ni , problem tylko z bolusem przedluzonym no i dramat ze szczytywaniem danych na kompa. No i najgorsze firma oszczedza tak ze maja jednego handlowca, nie szkola no i pani prezes to istny cham w spódnicy na czele z mê¿em Niemcem który ka¿dego ma za debila . No wklucia maja dramat , jedyne dobre to te obrotowe ale po 46 z³ dziêki ze adapter jest juz dostêpny i w willcare orbity Sa w normalnej cenie .

Wrzesień 11, 2011, 20:58:14
Odpowiedź #41

anitapa

• Information Offline
  • 100% cukru w cukrze
  • Moderator Globalny
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 11, 2011, 20:58:14 »
a co ty kolasiñski tak ten Willcare chwalisz.... co ty przedstawiciel ich jeste¶?.... no i skad takie wiadomo¶ci o zakazach s±dowych.... oj facet.... :evil:

Wrzesień 11, 2011, 22:31:45
Odpowiedź #42

aneta987

• Information Offline
  • Pełna Słodycz
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 11, 2011, 22:31:45 »
W ka¿dym razie unikajmy pomp Dana  :lol: , tak na wszelki wypadek. Wiem ze u niektórych sprawuje sie dobrze ale obawiam sie ze to s± wyj±tki od regu³y w tym przypadku i to nieliczne jak to wyj±tki  :D .
Paradigm 722, wk³ucia Quick-set 6mm

Wrzesień 11, 2011, 22:56:34
Odpowiedź #43

gawor93

• Information Offline
  • Bardzo Słodki
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 11, 2011, 22:56:34 »
Cytat: "anitapa"
a co ty kolasiñski tak ten Willcare chwalisz.... co ty przedstawiciel ich jeste¶?.... no i skad takie wiadomo¶ci o zakazach s±dowych.... oj facet.... :evil:

Ale on mówi prawdê co do joty. To samo pani profesor mi powiedzia³a. Wiêkszo¶æ spraw DANA ma przegrane i do samej profesorki maj± zakaz kontaktowania siê. Sama nawet przez telefon rozmawia³am z szefow± tej firmy i co mi powiedzia³a? "Pani jest jakim¶ informatykiem czy kim¶ z takiej bran¿y, ¿e wypowiada siê pani ¼le o naszych bateriach?! Ja siê dziwiê, ¿e szef rozdaje nam baterie za darmo! W konkurencjach za baterie trzeba p³aciæ!"

Nie zd±¿y³am pani odpowiedzieæ, ¿e temat baterii i wszystko co zwi±zane z elektryk± to akurat chleb powszedni u mnie, bo tego siê uczê :)

Ostatecznie kaza³a kogo¶ innego do telefonu daæ, albo siê roz³±czyæ, bo jestem bezczelna. :)

Wrzesień 11, 2011, 23:01:24
Odpowiedź #44

kolasinski-j

• **
  • Information Offline
  • Super light
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 11, 2011, 23:01:24 »
Kiedy¶ chwalilem medtronic bo nie by³o innego wyboru ! Na animasa mnie nie staæ a chwale bo dziêki takim jak willcare czy dana jest wiêkszy wybór . Co do informacji o danie moja pani Diabetolog mnie przestrzegla za chwile muszê wymieniæ moja 712 i chcia³em na dane , po krótkiej rozmowie z lekarzem a pózniej z glukofarma wiedzia³em juz wszystko . Teraz czekam na spring , mialem do wyboru Roche combo ale 10000 to za duzo , Ja wplacilem 1000 reszte dala Fundacja no I czekam. A co do chwawelenia to jest co : willcare za chwile ma mieæ dexcom jest to jedyna firma maj±ca 3 pompy , 4 ro¿ne firmy z wkluciami , to ona otworzy³a rynek na wklucia do pomp medtronic i dany wiec bez obrazy bede ich chwali³ bo warto mo¿ecie mieæ inne zdanie ale faktów nikt nie podwa¿y. Ja sie cieszê i patrz±c na inne fora takich jak jest wielu