Autor Wątek: Grillowanie  (Przeczytany 12963 razy)

Offline WERTY

• Bardzo Słodki
Grillowanie
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 02, 2005, 20:18:27 »
Cytat: "Agniesia"
Cytat: "emh"

I druga moja wa¿na przygoda z wêdzeniem, to równie¿ wêdzone metod± gospodarsk± szynka i boczek!!! I równie¿ jedzone jeszcze cieplutkie!!! Nie wiem, jak Wy, ale ja idê do kuchni... :) Pozdrawiam! G³odna Ewa. :)

Kiedy¶ moi rodzice kupili na wsi ca³± ¶winkê i dali j± do uwêdzenia... Co to by³y za pyszno¶ci!! Takie wêdliny ze sklepu nie s± wêdzone tylko nacierane bodajrze jak±¶ saletr± i st±d ten kolor i zapach.

Czyli warto mieszkaæ na wsi :D :D :D. Ja mam tak± kie³baske praktycznie ca³y rok :D :D :D. A jaki pyszny pasztet masarz robi ........ mniaaaaam :D :D :D I jeszcze w³asny miodzik :) :) :). Czy¿ wie¶ nie jest przyjemna :D :D :D :D :P

Pozdrawiam;
Piotrek
Mi³o¶æ odwzajemniona :D

Ja dla Niej :D dla mnie Ona :D

Offline Agniesia

• Słodki
Grillowanie
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 02, 2005, 22:14:49 »
Wie¶ jest cudowna pod wieloma wzglêdami, ale chyba zanudzi³abym sie tam na ¶mieræ :p W trójmie¶cie z kolei, ¿ycie tak szybko pêdzi, ¿e trzeba biegaæ w te i z powrotem... czasem ma siê tego poprostu dosy¶. Wtedy robi siê grila albo ognisko i wszysy s± szczê¶liwi, do czasu, kiedy wredna s±siadka nie wezwie policji, bo ostatnio wyczyta³a, ¿e w czerwcu nie mo¿na rozpalaæ ognia w przydomowych ogródkach :P ;) :P
Nie poddawaj siê, bierz ¿ycie jakim jest i pomy¶l, ¿e na drugie nie masz szans.

Offline Aga

• Bardzo Słodki
Grillowanie
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 02, 2005, 22:19:39 »
My jeste¶my w³a¶nie po grillu - kurczaczek z ro¿na po prostu pycha :P ale najlepsza jest poledwiczka delikatna i smakowita rozp³ywa siê w ustach :razz: i..... czy¿ ciep³a wiosna i lato nie maj± wielkiej przewagi nad wstretn± zim±  :twisted: dla mnie tak!!!!!
Tylko mi³o¶æ jest wieczna i przekracza granice czasu

Offline Agniesia

• Słodki
Grillowanie
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 02, 2005, 22:45:44 »
Kie³baska z grilla czy inne miêska to pyszno¶ci, ale i tak nic nie przebije grillowanego banana- sama s³odycz!!

Offline Misioza

• Administrator
  • 100% cukru w cukrze
Grillowanie
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 03, 2005, 01:07:03 »
W zimie te¿ mo¿na grillowaæ:D Ma³y elektryczny grillek w pokoju na stole:D i zapach w ca³ym mieszkaniu :D
"Przeżywaj świat w skupieniu,uważnie czyniąc dobro..."

Pompa Paradigm 722,wkłucia Sure T, Care Sens N,

Offline emh

• Pełna Słodycz
Grillowanie
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 03, 2005, 12:50:29 »
Có¿, niekoniecznie elektryczny grillek w domu. Z paczk± pojechali¶my w styczniu do kumpla na dzia³kê. By³ i grill i ognisko i kie³baski i skrzyde³ka...  Przy ognisku by³o ciep³o. A je¶æ pó¼niej i tak ju¿ poszli¶my do domku. :D
NIKT NIE JEST NIKIM!!!     /Luigi Giussani/

Szczê¶cie - wieczna pomy³ka, jakiej ulegaj± ludzie, uto¿samiaj±c j± ze spe³nieniem pragnieñ. L. To³stoj

Offline julola

• Słodki
Grillowanie
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 03, 2005, 13:41:43 »
A u mnie na obiadek dzisiaj skrzyde³ka z grila, niestety z piekarnika ale pachnie smakowicie :D

Offline Agniesia

• Słodki
Grillowanie
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 04, 2005, 13:52:23 »
By³am wczoraj na grillu. Mmmm... jakie ¶wietne kurczaczki, a jakie wszystko chudziutkie :) Szkoda tylko, ¿e podczas jedzenienia mojej kole¿ance spad³a kie³baska i polecia³a na moje jasne spodnie :lol:  takie ju¿ mam szczê¶cie :)

Offline endzi

• Light
Grillowanie
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 04, 2005, 22:47:01 »
my za to na grila pojechalismy dzi¶ do Pszczyny ,by³o fajnie dzieciaki wcina³y a¿ im siê uszy trzês³y :)) :D  :mrgreen:
Niech twoje ¿ycie bêdzie wykrzyknikiem, nie znakiem zapytania.;)

Offline emh

• Pełna Słodycz
Grillowanie
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 07, 2005, 12:55:43 »
A¿ ¿al czytaæ te posty o jedzeniu... U mnie pogoda zdecydowanie "nie piknikowa"!!!  Zreszt± i tak nie by³o by z kim siê wybraæ w ¶rodku (!) tygodnia. Na pocz±tku tym bardziej. A ja dzi¶ na obiadek: bia³y barszczyk z kie³bask± i jajkiem... Smacznego! Ewa.

Szczê¶cie - wieczna pomy³ka, jakiej ulegaj± ludzie, uto¿samiaj±c j± ze spe³nieniem pragnieñ. L. To³stoj

Offline WERTY

• Bardzo Słodki
Grillowanie
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 19, 2005, 19:48:00 »
A teraz ide na kie³bache z grila :D . Do tego jeszcze jakie¶ piwko :D i do domu.

Pozdrawiam;
Piotrek

Offline emh

• Pełna Słodycz
Grillowanie
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 19, 2005, 21:14:19 »
Werty! Znowu balujesz na grillu! No ³adnie!!! A tak w ogóle, to czy Ty przypadkiem sztucznie nie nabijasz sobie licznika postów??? :D

Offline WERTY

• Bardzo Słodki
Grillowanie
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 20, 2005, 00:20:26 »
Cytat: "emh"
Werty! Znowu balujesz na grillu! No ³adnie!!! A tak w ogóle, to czy Ty przypadkiem sztucznie nie nabijasz sobie licznika postów??? :D

A czemu tak s±dzisz :P Na kie³bache nie zd±¿y³em :( Ze¿arli wszystko co siê da³o :( paskudy  :sad:  :sad:  :sad:  :sad:

Pozdrawiam:
Piotrek

Offline emh

• Pełna Słodycz
Grillowanie
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 20, 2005, 13:59:43 »
Trzeba by³o i¶æ na grilla z w³asnymi kanapkami... He, he... :D

Offline Agniesia

• Słodki
Grillowanie
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 20, 2005, 14:53:16 »
Jak oni Ciê, Werty tak za³twiæ mogli?? Ja wsadzi³abym ich samych na grilla za taki numer ;) Mmm.... pieczone paluszki i udka :lol: