Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Ankiety / Ankieta dla osób z cukrzycą typu 2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez MagdaLena dnia Styczeń 18, 2019, 22:01:06 »
Dzień dobry.

Temat mojej pracy dyplomowej to „Czynniki żywieniowe a cukrzyca” i bardzo proszę o Waszą pomoc w postaci wypełnienia łatwiej ankiety konsumpcyjnej. Ankieta jest w pełni anonimowa a jej wyniki posłużą jedynie do celów naukowych.
Link do ankiety: https://www.survio.com/survey/d/I2P2P3L5X5W3S0D1V

Serdecznie pozdrawiam i bardzo dziękuję za pomoc  - Magdalena Stęplowska, studentka Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie
2
Urzędy / Odp: Orzeczenie o niepełnosprawności
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mania dnia Styczeń 17, 2019, 10:33:03 »
Anna jeśli otrzymałaś punkt 8 to nie otrzymałaś odmowy:), Córka jak rozuzmiem orzecznie otrzymała tylko nie wymaga już Twojej stałej opieki....-i stąd brak punktu 7.. odmowa to całkowity brak Orzeczenie- mój Jerz właśnie tak został uzdrowiony.Możesz się odwoływać ale to już duża dziewczynka...
3
Urzędy / Odp: Orzeczenie o niepełnosprawności
« Ostatnia wiadomość wysłana przez AnnaŻy dnia Styczeń 15, 2019, 17:23:52 »
.Witam starych znajomych.Mineło  2 lata i znow  potrzebuję Waszego wsparcia.  Sprawa dotyczy cudownego uzdrowienia .Zapewne pamiętacie mnie .Anna z Chełmna. Po krotce przypomne o co chodziło .Corka Wiktoria  choruje od 2014 roku.Cukrzyca typ 1 .za pierwszym razem komisja odrzuciła .Odwolalam sie i dano mi na rok. Potem znow na rok a potem na 2 .W miedzy czasie zachorowała na  celiakie.Ma problemy ginekologiczne i wymaga kontroli brak miesiczki torbiel na jajniku. Mineło 2 lata i dzis otrzymałam odmowe.  Jesli ktos jest w podobnej sytuacji prosze pomoc mi przez to przejsc zabrano mi najwazniejsze punkty .Zostawiono tylko 8 na tak. Corka ma 14 lat w kwietniu.  Co mam robic. Czy powinnam sie odwoływac..  W tej chwili nie mam nic
4
Hyde Park / Odp: Dobry dentysta
« Ostatnia wiadomość wysłana przez marder dnia Styczeń 08, 2019, 09:39:55 »
Odpowiadasz na swoje własne posty? Bo IP to samo.
5
Balsam Dla Duszy / Odp: Muzyka łagodzi obyczaje...
« Ostatnia wiadomość wysłana przez marder dnia Styczeń 08, 2019, 09:39:17 »
6
Hyde Park / Odp: Dobry dentysta
« Ostatnia wiadomość wysłana przez klaudiakurek dnia Styczeń 08, 2019, 09:32:42 »
Mają bardzo dobrych lekarzy w KSE w galerii Polna Park w Toruniu. Na kogo bym nie trafiła to jestem zadowolona. Dentyści z podejściem do pacjenta którzy potrafią zagadać i trochę tę gęstą od stresu atmosferę poluzować i rozrzedzić ;)
7
Zapytaj dietetyka / Liposukcja ultradźwiękowa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Res01 dnia Styczeń 07, 2019, 23:02:01 »
Witam,
Pytanie jak w temacie - liposukcja ultradźwiękowa. Mam 30 lat i pojawiły mi się na brzuchu zrosty insulinowe. Ćwiczę na siłowni i za nic nie mogę się pozbyć brzucha :/ ile bym nie ćwiczył to brzuch jest taki sam.. zastanawiam się nad liposukcja ultradźwiękowa. Czy mogę bezpiecznie skorzystać z tego zabiegu?
8
Hyde Park / Odp: Przewodnik po wiedniu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez marder dnia Styczeń 07, 2019, 23:00:35 »
Jeden dzień i jedna noc... W tej sytuacji szkoda czasu na kościoły, bo czasu nie wystarczy nawet na porządne zwiedzenie Hofburgu, że o pałacu Schönbrunn nie wspomnę.
Koniecznie zobaczcie Hundertwasserhaus i Albertinę, przejdźcie się po Naschmarkt...
9
Glukometry / Odp: Używanie igieł (lancetów)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez anitapa dnia Styczeń 07, 2019, 17:45:21 »
ogórek... powinno ale życie weryfikuje ten wyraz..jak się  używa pen 2-4 razy dziennie to i zmienia się  raz dziennie :)
10
Hyde Park / Przewodnik po wiedniu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez elaiga dnia Styczeń 07, 2019, 11:56:40 »
Dzień dobry. Za kilka miesięcy nasza parafia planuje pielgrzymkę do Włoch (poza Rzymem i Watykanem chcemy odwiedzić też Asyż, czy San Giovanni Rotondo) i tak sobie myślimy żeby w drodze powrotnej na jedną noc zatrzymać się też we Wiedniu. Szukamy przewodnika na miejscu – jesteście w stanie kogoś podpowiedzieć z doświadczeniem w oprowadzaniu grup właśnie w stolicy Austrii? Rzecz jasna najbardziej zależałoby nam na zwiedzeniu obiektów sakralnych, ale nie tylko ;-)
Strony: [1] 2 3 ... 10